Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Matysime „El Clasico“: į finalą žengė ir „Barcelona“

„Barcelona“ futbolininkai pasekė Madrido „Real“ pavyzdžiu ir pateko į Ispanijos Supertaurės turnyro finalą. Katalonai pusfinalyje 2:0 nugalėjo Pamplonos „Osasuna“.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barca“ pergalę lėmė įvarčiai antrajame kėlinyje. 59-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o trečiąją pridėto laiko minutę po gražaus Joao Felixo reido laimėjimą įtvirtino 16-metis Lamine'as Yamalis.

Tai pirmoji katalonų pergalė bent 2 įvarčių skirtumu nuo rugsėjo 19-osios. Per pastaruosius beveik keturis mėnesius „Barcelona“ savo pranašumą įrodydavo nebent tik vienu įvarčiu.

Finale sirgaliai išvys „El Clasico“, nes pirmame pusfinalyje trečiadienį „Real“ klubas per pratęsimą 5:3 įveikė Madrido „Atletico“.

„Barca“ prieš „Real“ dėl Supertaurės finale kovėsi ir praėjusiais metais, o tuomet 3:1 rungtynes ir trofėjų laimėjo katalonai.

Ispanijos Supertaurės kovos rengiamos Saudo Arabijoje.