Mažumoje likęs „Kauno Žalgiris“ neišsaugojo persvaros Marijampolėje

Atkeltose „TOPsport A lygos“ rungtynėse ginklus Suvalkijoje surėmė Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“. Nors svečiai pirmavo, po Viliaus Armanavičiaus antrosios geltonos kortelės marijampoliečiai rezultatą išlygino – dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (1:1).
„Sūduva“ – „Kauno Žalgiris“
„Sūduva“ – „Kauno Žalgiris“ / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Pirmoje kėlinio pusėje ekipos apsikeitė pavojingais momentais – stiprų Artemo Fiodorovo smūgį bei Tautvydo Burdzilausko šūvį sustabdė Deividas Mikelionis, o Giedrius Zenkevičius apsigynė nuo Viliaus Armanavičiaus bandymo.

39-ąją minutę netikėto kamuolio baudos aikštelėje sulaukė Artūras Dolžnikovas, visgi, žaidėjas uždirbo tik kampinį. Už keleto minučių iš tolimos distancijos šalia vartų smūgiavo Igoris Maksimovičius, Gratas Sirgėdas atsakė tuo pačiu.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje baudos aikštelėje prasižengė T.Burdzilauskas, o prie 11 metrų atžymos stojęs V.Armanavičius buvo taiklus.

77-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo V.Armanavičius, o vos po minutės rezultatas tapo lygus – po Roko Filipavičiaus pakelto kampinio visiškai laisvas likęs Dariušas Stankevičius kamuolį pasiuntė į artimąjį vartų kampą. Susitikimo pabaigoje šeimininkų gynėjaas Klavas Kramenas smūgiavo galva, bet kamuolys leidosi ant vartų.

Po šio mačo kauniečiai su 45 taškais tvirtai laikosi 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje, marijampoliečiai savo sąskaitoje turi 24 taškus bei rikiuojasi aštunti.