Metus „Chelsea“ pradėjo praleidę fantastiško grožio iraniečio įvartį

Naujieji metai Anglijos prasidėjo „Premier“ lygos 21-ojo turo kovomis. Nusivylimu pasibaigė Londono „Chelsea“ akistata svečiuose su „Brighton“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę Londono futbolininkai galiausiai turėjo tenkintis tik lygiosiomis 1:1, pabaigoje praleidę apmaudų, bet labai gražų įvartį.
Alireza Jahanbakhsho smūgis
Alireza Jahanbakhsho įvartis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečius 10-ąją minutę į priekį išvedė kapitono Cesaro Azpilicuetos įmuštas įvartis.

Visgi 84-ąją minutę šeimininkus išgelbėjo įspūdingas iraniečio Alireza Jahanbakhsho smūgis žirklėmis per save.

Įdomu tai, kad legionierius pasižymėjo antrame „Brighton“ mače iš eilės, nors per praėjusio sezono 24 mačus nebuvo įmušęs nė sykio.

Dabar ketvirtoje pozicijoje žengiantis „Chelsea“ turi 36 taškus ir penkiais lenkia penktoje pozicijoje esantį bei mačą atsargoje turintį „Manchester United“.

Kitame jau pasibaigusiame mače Birmingemo „Aston Villa“ svečiuose 2:1 pranoko „Burnley“.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus