„Milan“ pamokė pirmo turo išsišokėlį

Trečiadienio pavakarę UEFA Čempionų lygoje sužaisti du antrojo turo mačai E ir F grupėse.
Pierre Kalulu ir Bruno Petkovičius
Pierre Kalulu ir Bruno Petkovičius / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame ture su „Salzburg“ tik tašką iškovoję „Milan“ futbolininkai šį kartą įsirašė pirmąją pergalę, 3:1 pranokę išsišokėlį Zagrebo „Dinamo“.

Kroatijos čempionai pirmajame mače skėlė antausį garsiajam Londono „Chelsea“ klubui, o po šio pralaimėjimo darbo neteko Thomasas Tuchelis.

Visgi dar vieno stebuklo kroatams sukurti nepavyko. Kėlinio pabaigoje už pražangą prieš Rafaelį Leao į svečių vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Olivier Giroud.

35-erių puolėjas tapo antruoju vyriausiu prancūzu, pasižymėjusiu Čempionų lygos rungtynėse, po Laurento Blanco.

Prasidėjus antram kėliniui po to paties R.Leao puikaus perdavimo belgas Alexis Saelemaekersas galva persvarą įtvirtino, bet 56-ąją minutę Mislavas Oršičius po labai gražios kombinacijos vėl grąžino intrigą.

Ji galiausiai buvo išsklaidyta 77-ąją minutę, kai pasižymėjo Tommaso Pobega.

Varšuvoje, kur savo namų rungtynes žaidžia F grupėje rungtyniaujanti Donecko „Šachtar“, pastarosios akistata su Glazgo „Celtic“ pasibaigė taikiai 1:1.

10-ąją minutę škotai išsiveržė į priekį, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Artiomas Bondarenka.

29-ąją minutę rezultatą išlygino Mykhailas Mudrykas.