Milano derbyje – aistrų protrūkis ir dramatiška pabaiga

Antradienio vakarą Italijos taurės turnyre sužaistas pirmasis ketvirtfinalio mačas. Milano derbyje susitiko „Inter“ ir „Milan“ ekipos. Pirmieji sugebėjo pasižymėti „Milan“ futbolininkai, bet pergalę per pridėtą laiką išplėšė „Inter“.

Antonio Conte vyrai laimėjo 2:1, o pergalingą įvartį septintą pridėto laiko minutę įmušė danas Christianas Eriksenas.

31-ąją minutę Zlatanas Ibrahimovičius išvedė „svečius“ į priekį, tačiau nesužaidus ir valandos gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Beje, karšto Milano derbio metu netrūko ir aistrų. Viename epizode kaktomis kaip reikiant susirėmė tas pats Z.Ibrahimovičius ir „Inter“ atakų lyderis Romelu Lukaku.

Belgas 71-ąją minutę baudiniu išlygino rezultatą.

Pusfinalyje „Inter“ laukia Turino „Juventus“ ir Feraros SPAL poros laimėtojas.

Kituose ketvirtfinaliuose susitiks Bergamo „Atalanta“ ir Romos „Lazio“ bei „Napoli“ ir „Spezia“, kuriai priklauso lietuvis Titas Krapikas.