Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Milano „Inter“ žengė į Italijos taurės pusfinalį

Milano „Inter“ futbolininkai antradienio vakarą svečiuose 2:0 laimėjo Italijos taurės ketvirtfinalio dvikovą prieš „Napoli“ ir žengė į pusfinalį.
Stevanas Jovetičius
Stevanas Jovetičius / „Scanpix“ nuotr.

74-ąją minutę Milano klubą į priekį išvedė Stevanas Jovetičius, o pačioje rungtynių pabaigoje pergalę įtvirtino Ademas Ljajičius.

Nuo 88-osios minutės šeimininkai žaidė be antrą geltoną kortelę gavusio Drieso Mertenso.

Pusfinalyje Roberto Mancini auklėtinių varžovais bus Turino „Juventus“ arba Romos „Lazio“.

Kitame pusfinalyje „Milan“ kovos su trečiajame šalies divizione rungtyniaujančiu „Alessandria“ klubu.