Miuncheno „Bayern“ sugrįžo į Bundeslygos viršūnę

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai vėl yra Vokietijos čempionato lyderiai, kai laimėjo rungtynes Štutgarte.

Nyderlandų gynėjas Matthjisas de Ligtas pelnė pirmą įvartį smūgiu pažeme iš toli, o Ericas Maximas Choupo-Motingas rezultatą padvigubino 62 minutę.

Beje, 33 metų E.M.Choupo Motingas pasižymėjo praėjus dienai, kai Kamerūno rinktinės puolėjas pasirašė naują vienerių metų kontraktą su „Bayern“.

Nors „Stuttgart“ sušvelnino rezultatą Juano Jose Parea įvarčiu likus žaisti dvi minutes, Miuncheno „Bayern“ šventė pergalę 2:1.

Laimėtas mačas Juliano Nagelsmanno treniruojamą komandą sugrąžino į Bundeslygos viršūnę.

49 taškus po 23 mačų turi ir Dortmundo „Borussia“, bet bavarų įvarčių santykis geresnis.

„Borussia“ vakar dar pirmavo lygoje, kai pirma pradėjo turą ir 2:1 įveikė „RB Leipzig“ penktadienį.