Moterų futbolo rinktinei – Rumunijos pamokos

Pasaulio čempionato atrankos G grupės rungtynėse Mogošoajoje Lietuvos moterų rinktinė 0:3 krito prieš Rumuniją.

Dinamiškose rungtynėse abi komandos nevengė smūgiuoti į vartus, tačiau tikslą pasiekė tik rumunių bandymai. Pirmajame kėlinyje į Andrėjos Paralucos ginamus vartus smūgius atliko Rimantė Jonušaitė ir Liucija Vaitukaitytė. Gretai Lukjančukei taip pat teko aktyviai darbuotis saugant lietuvių vartus nuo rumunių lyderių išpuolių.

Varžovėms pavyko pelnyti pirmąjį įvartį realizavus baudinį. Rungtynių teisėja 22 minutę įžvelgė Simonos Petravičienės pražangą prieš Štefaniją Vatafu, o nuo 11 metrų atžymos pasižymėjo Mihaela Ciolacu.

Aikštės šeimininkės susikūrė puikią progą 33 minutę, tačiau Ioanos Bortan smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį. Visgi, po trijų minučių Laura Rus pasinaudojo kilusia sumaištimi ties lietuvių vartais ir padvigubino rumunių persvarą.

Antrajame kėlinyje tolimus smūgius atliko Rimantė Jonušaitė, Ugnė Lazdauskaitė, Liucija Vaitukaitytė ir Simona Petravičienė, bet į visus momentus tinkamai reagavo A.Paraluca. Rumunės demonstravo ne mažiau pastangų pelnyti įvartį ir, galiausiai, tai pavyko 76 minutę pasiekti Laurai Rus.

Kitas G grupės rungtynes Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė žais spalio 26 dieną LFF stadione prieš Italijos rinktinę.