Mušė kas netingėjo: Lietuvos jaunimo rinktinė sutraiškyta Ispanijoje

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė patyrė skaudų sutriuškinimą. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai išvykoje net 0:8 krito prieš Ispanijos bendraamžius.
Nauris Petkevičius
Nauris Petkevičius / LFF nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmo kėlinio pirmasis trečdalis buvo sausas, o lietuviai net bandė bėgti į atakas, tačiau greitai teko veidu tėkštis į realybės purvą.

Rodri (16 min.) pelnė pirmąjį Ispanijos U-21 rinktinės įvartį, po kiek laiko pasižymėjo Sergio Gomezas (35 min.).

Kėlinį ispanai uždarė trimis įvarčiais per 6 minutes, kai tiksliai smūgiavo Rodri (37 min.), Bryanas Gilas (40 min.) ir Abelis Ruizas (43 min.).

Antrojo kėlinio pradžioje Ispanija nestojo. Manuelis Sanchezas (61 min.) ir Alejandro Baena (65 min.) mušė šeštą ir septintą įvarčius į Lietuvos vartus.

Paskutinį aštuntąjį tikslų smūgį į lietuvių vartus 70-ąją minutę pasiuntė Benatas Turrientesas.

Lietuviai per visas rungtynes neatliko nė vieno smūgio į varžovų vartus, o štai ispanai smūgiavo 21 kartą.

Šešių komandų C grupėje Lietuvos jaunimo rinktinė turi 3 taškus ir rikiuojasi paskutinėje vietoje.