2023 04 15 /2023 04 16

Italijoje favoritai barstė taškus

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį taškus barstė favoritai. Pirmaujantis „Napoli“ namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „Verona“ ekipa.
Matteo Politano
Matteo Politano / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nepaisant lygiųjų, Neapolio komanda prieš artimiausius persekiotojus turi 14 taškų pranašumą.

Tuo tarpu praėjusių metų čempionė „Milan“ turėjo vytis, bet irgi tik lygiosiomis 1:1 sužaidė svečiuose su „Bologna“.

Bolonijos komanda jau 1-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Nicola Sansone, bet dar iki pertraukos Tommaso Pobega rezultatą išlygino.

Po antrų iš eilės lygiųjų „Milan“ žengia ketvirtas.

„Napoli“ ir „Milan“ kovoja ir Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Pirmąją tarpusavio dvikovą Milane šeimininkai laimėjo 1:0.

Kitas Milano klubas „Inter“ vakarinėse rungtynėse išvis patyrė fiasko – 0:1 namuose krito prieš „Monza“.