Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Napoli“ krito Udinėje ir sukomplikavo savo galimybes kovoti dėl „scudetto“

Ketvirtą nesėkmę Italijos „Serie A“ 31-ojo turo rungtynėse patyrė antrą vietą užimantis „Napoli“ (67 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 1:3 pralaimėjęs į penkioliktąją poziciją pakilusiai „Udinese“ (33 tšk.) ekipai.
Gonzalo Higuainas
Gonzalo Higuainas / „Scanpix“/AP nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Bruno Fernandesas (14 min. iš 11 m baudinio bei 45+1 min.), kuris 26 min. nerealizavo antro į svečių vartus skirto 11 metrų baudinio, vieną – Cyrilas Thereau (57 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Gonzalo Higuainas (24 min.), kuris 75-ą minutę nesuvaldė emocijų ir buvo pašalintas iš aikštės.

Šis pralaimėjimas Neapolio ekipai gali skaudžiai kainuoti. Pirmaujantis Turino „Juventus“ juos jau lenkia šešiais taškais.

Romos derbyje, užtikrintą pergalę 4:1 iškovojo „Roma“ klubas, o „Milan“ kiek netikėtai 1:2 suklupo Bergame prieš vietos „Atalanta“.

„Udinese“ – „Napoli“ 3:1
14' [1:0] Bruno Fernandesas (11m)
24' [1:1] Gonzalo Higuainas
45' [2:1] Bruno Fernandesas
57' [3:1] Cyrilas Thereau
26' Bruno Fernandesas („Udinese“) nerealizavo 11 metrų baudinio
75' Gonzalo Higuainas („Napoli“) pašalintas iš aikštės

Romos „Lazio” – „Roma“ 1:4
15' [0:1] Stephanas El Shaarawy
64' [0:2] Edinas Džeko
75' [1:2] Marco Parolo
83' [1:3] Alessandro Florenzi
87' [1:4] Diego Perotti
90' Wesley Hoedtas („Lazio“) pašalintas iš aikštės

Bergamo „Atalanta“ – „Milan“ 2:1
5' [0:1] Luizas Adriano (11 m)
44' [1:1] Mauricio Pinilla
62' [2:1] Alejandro Gomezas

Veronos „Chievo“ – „Palermo“ 3:1
6' [1:0] Fabrizio Cacciatore
28' [1:1] Alberto Gilardino
53' [2:1] Nicola Rigoni
74' [3:1] Valteris Birsa

Florencijos „Fiorentina“ – Genujos „Sampdoria“ 1:1
24' [1:0] Josipas Iličičius
39' [1:1] Ricky Alvarezas
72' Joaquinas Correa („Sampdoria“) pašalintas iš aikštės

„Genoa“ – „Frosinone“ 4:0
43' [1:0] Suso
59' [2:0] Suso
72' [3:0] Luca Rigoni
76' [4:0] Suso