„Napoli“ lieka Italijos viršūnėje, „AS Roma“ laimėjo ir be J.Mourinho

Ant galingos bangos užšokęs „Napoli“ klubas išlaiko lyderio vietą Italijos „Serie A“ pirmenybėse, o vienų iš favoritų akistatoje savo pranašumą įrodė „AS Roma“.
„Napoli“ žaidėjai
„Napoli“ žaidėjai / Scanpix//UK Sports Pics/SIPA nuotr.

Neapolio komanda namuose 3:1 nugalėjo „Torino“ ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės.

Visi rungtynių įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Andre-Frankas Zambo Anguissa pasižymėjo 6 ir 12 minutėmis, kartvelas Čhviča Kvaratschelija įmušė 37-ą minutę, o „Torino“ futbolininkas Antonio Sanabria rezultatą sušvelnino 43 min.

20 taškų surinkęs „Napoli“ ir toliau pirmauja lenktynėse dėl pirmojo „Serie A“ titulo nuo 1990 metų, kai klubą į priekį dar vedė Diego Maradona.

Centrinėse turo rungtynėse Milano „Inter“ namuose 1:2 nusileido „AS Roma“.

Šeimininkai išsiveržė į priekį sužaidus pusvalandį, kai pasižymėjo Federico Dimarco, bet „romėnams“ pergalę išplėšė Paulo Dybalos (39 min.) ir Chriso Smallingo (75 min.) įvarčiai.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse Romos ekipa vertėsi be už incidentą praėjusiame susitikime diskvalifikuoto vyr. trenerio Jose Mourinho.

„AS Roma“ Italijos pirmenybėse yra ketvirta, o jau ketvirtą kartą pralaimėjęs „Inter“ lieka tik septintas.