Naują sezoną „Bayern“ pradėjo labai sunkia pergale

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybes sunkia pergale pradėjo šios šalies flagmanas Miuncheno „Bayern“. Vincento Kompany auklėtiniai 3:2 svečiuose įveikė „Wolfsburg“ ekipą, nors buvo priversti vytis savo varžovus.

Bavarus pirmo kėlinio viduryje po gražios atakos į priekį išvedė Jamalas Musiala, bet po to šeimininkų ekipos kroatas Lovro Majeris įmušė du įvarčius ir favoritai atsidūrė besivejančių vaidmenyje.

Visgi 65-ąją minutę po Harry Kane'o smūgio galva kamuolys lietė Jakubo Kaminskio koją ir įkrito į vartus.

Pergalę svečiams lėmė 82-ąją minutę įmuštas Serge'o Gnabry įvartis po „Wolfsburg“ klaidos gynyboje ir H.Kane'o perdavimo.