Naujame klube debiutavęs L.Suarezas užkūrė įvarčių vakarėlį ir pateko į rekordų knygas

Daugiau nei penkmetį „Barcelona“ klubui atidavęs Luisas Suarezas būdamas 33-ejų pradėjo naują karjeros etapą Madrido „Atletico“ klube. Panašu, kad įsipaišyti į naują komandą urugvajiečiui daug laiko neprireiks – puolėjas debiutiniame mače svariai prisidėjo prie triuškinančios ekipos pergalės.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiojo „La Liga“ turo rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose net 6:1 nepasigailėjo „Granada CF“ vienuolikės, o bene ryškiausia mačo žvaigžde tapo tik neseniai komandą papildęs Luisas Suarezas.

Diego Simeone savo naujausią pirkinį į aikštę metė tik 70-ąją minutę, tačiau net ir per tokį trumpą laiką urugvajietis sugebėjo tiesiogiai prisidėti prie pusės komandos įvarčių.

Vos dvi minutes aikštėje praleidęs L.Suarezas iš karto paserviravo rezultatyvų perdavimą Fernando Llorentei, o 85 ir 90+3 min. sugebėjo įmušti dar du įvarčius, tapdamas klubo rekordininku.

Puolėjas tapo pirmuoju „Rojiblancos“ futbolininku šiame amžiuje, kuris debiutinėse rungtynėse sugebėjo pelnyti įvartį ir atlikti rezultatyvų perdavimą.

Po įvartį nugalėtojams taip pat pridėjo Joao Felixas, Diego Costa ir Angelis Correa.

Svečiams vienintelį įvartį pelnė 38-erių veteranas Jorge Molina.