Naujas sezonas, tas pats scenarijus: „Bayer“ titulo gynybą pradėjo dramatiškai

Menchengladbache penktadienio vakarą sužaistos pirmosios naujojo Vokietijos futbolo „Bundesliga“ sezono rungtynės. Jose titulą ginanti Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa dramatiškai 3:2 įveikė šeimininkus „Borussia“ futbolininkus.

Pirmą kartą klubo istorijoje Vokietijos čempionais tapę Xabi Alonso auklėtiniai galingai pradėjo susitikimą.

Jau 12-ąją minutę Granitas Xhaka neatremiamu smūgiu iš toli išvedė savo komandą į priekį.

38-ąją minutę smūgiu iš artimo nuotolio skirtumą padvigubino Florianas Wirtzas.

Bet „Borussia“ ginklų nesudėjo. Šeimininkai įvartį sugebėjo pasiekti dar pirmojo kėlinio pabaigoje, bet jis buvo atšauktas dėl nuošalės. Vis dėlto savo Menchengladbacho futbolininkai pasiekė antrojo kėlinio pradžioje – 59-ąją minutę pasižymėjo Nico Elvedi.

Galiausiai, šeimininkams pavyko ir išlyginti rezultatą – pliaupiant stipriam lietui antrąjį „Borussia“ įvartį sudėtingu smūgiu pelnė Timas Kleindienstas.

Atrodė, kad komandos išsiskirs pasidalinusios po tašką, bet įvykių eigą pakeitė „Borussia“ gynėjo Ko Itakuros pražanga pridėto laiko pabaigoje.

Japonas pargriovė oponentą baudos aikštelėje, o teisėjas po ilgos VAR peržiūros skyrė baudinį. F.Wirtzui jo realizuoti nepavyko, bet prišokęs pirmas prie kamuolio jis pakartojo smūgį ir 90+11 minutę išplėšė savo komandai tris taškus.

Arbitras net 10 minučių antrajame kėlinyje pridėjo dėl ilgos priverstinės pauzės kėlinio pradžioje – daugiau nei šešias minutes komandos negalėjo žaisti dėl stadioną dūmuose paskandinusių šeimininkų sirgalių poelgio.

Toks scenarijus „Bayer“ rungtynėse labai primena pastarojo sezono Lėverkuzeno komandą, kuri net 13 kartų gelbėjosi ir išplėšė pergales arba lygiąsias per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Tai buvo pirmosios „Bundesliga“ sezono rungtynės. Likę pirmojo turo susitikimai bus sužaisti savaitgalį.