Naujo formato Čempionų lyga startavo devyniolikmečio rekordu

Antradienio vakarą dviem mačais Turine ir Berne prasidėjo naujojo formato UEFA Čempionų lygos pagrindinis etapas.

Pirmąsias pergales iškovojo favoritėmis laikomi Italijos ir Anglijos klubai.

Turino „Juventus“ namuose 3:1 palaužė „PSV Eindhoven“ ekipą.

21-ąją minutę šeimininkus gražiu smūgiu išvedė Kenanas Yildizas, o po šešių minučių persvarą įtvirtino Winstonas McKennie. 52-ąją minutę olandų triuškinimą pradėjo Nico Gonzalezas.

Pirmą įvartį įmušęs turkas K.Yildizas antradienį buvo19 metų ir 136 dienų amžiaus, taip pagerindamas jauniausio įvarčio autoriaus klubo rekordą, kuris anksčiau priklausė Italijos futbolo legendai Alessandro Del Piero. Jis pirmą įvartį Čempionų lygoje 1995-ųjų rugsėjį įmušė Dortmundo „Borussia“ ekipai būdamas 20 metų ir 308 dienų amžiaus.

Jau per pridėtą laiką paguodos įvartį svečiams įmušė marokietis Ismaelis Saibari.

Kitame mače Čempionų lygos debiutantė Birmingemo „Aston Villa“ 3:0 svečiuose pranoko Berno „Young Boys“.

27-ąją minutę pasižymėjo Youri Tielemansas, 38-ąją – Jacobas Ramsey, 86-ąją – Amadou Onana.