Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Naujo trenerio efektas – „Kauno Žalgirio“ pergalė ir trys Grato Sirgėdo įvarčiai

Prieš keletą dienų Marių Stankevičių iš vyriausiojo trenerio posto atleidęs „Kauno Žalgiris“ šeštadienio popietę sugrįžo į pergalių kelią, A lygos mače namuose 3:1 pranokdamas Gargždų „Bangą“.
Gratas Sirgėdas
Gratas Sirgėdas / Evaldo Šemioto nuotr.

Šiose rungtynėse kauniečiams vadovavo M.Stankevičiaus asistentu buvęs Nerijus Mačiulis.

Dvikova šeimininkams prasidėjo labai nesėkmingai, nes jau 15-ąją minutę po puikaus Carloso Eduardo smūgio galva jie privalėjo vytis savo varžovus.

Visgi po pertraukos žalgiriečiai trimis Grato Sirgėdo įvarčiais įrodė savo pranašumą.

Po pergalės kauniečiai užima penktą vietą ir nuo laipteliu aukščiau esančio Kauno rajono „Hegelmann“ atsilieka šešiais taškais.