Neišgelbėjo ir K.Honda – „Sūduvos“ pergalių serija nutrūko Panevėžyje

Lietuvos futbolo čempionų titulą susigrąžinti siekianti Marijampolės „Sūduva“ prarado du brangius taškus Panevėžyje.
Keisuke Honda
Keisuke Honda / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Šalies vicečempionai ir šio sezono A lygos lyderiai 1:1 sužaidė su „Panevėžiu“. Taip nutrūko „Sūduvos“ trejų iš eilės pergalių serija.

Tiesa, vertinant rungtynių eigą, net ir šis rezultatas sūduviečiams nėra pats blogiausias.

Nors daugiau pavojaus prie varžovų vartų pirmajame kėlinyje kūrė svečiai, pirmieji įvartį pasiekė šeimininkai.

29-ą minutę po Hugo Figuerero perdavimo iš krašto galva kamuolį į tinklą nukreipė Jorge Eliasas.

Pauliaus Peleckio / 15min nuotr./FK „Panevėžys“ - Marijampolės „Sūduva“

Dar pirmajame kėlinyje „Panevėžys“ galėjo ir padvigubinti rezultatą, bet Jeffrey Sarpongo smūgiuotas kamuolys trenkėsi į virpstą.

„Sūduvai“ rezultatą išlyginti pavyko po pertraukos. 73-ą minutę „Panevėžio“ vartininkas Victoras Golasas atrėmė Olivier Rommenso smūgį, tačiau prie kamuolio pirmas prišoko ir kamuolį į vartus pasiuntė Giedrius Matulevičius.

Per likusį laiką dar buvo pavojingų atakų prie abiejų vartų, o ypač gerą šansą 89-ą minutę turėjo vienas prieš „Sūduvos“ vartininką Ivaną Kardumą pabėgęs Antonis Kapnidis, tačiau graiko mėginimas buvo labai nesėkmingas. Per pridėtą laiką pergalę svečiams galėjo išplėšti Semiras Kerla, bet jo bandymas taip pat buvo netikslus ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Sūduvos“ gretose šiose rungtynėse beveik visas rungtynes žaidė skambiausias A lygos metų pirkinys Keisuke Honda. Jis buvo pakeistas 90-ą rungtynių minutę, kai Victoras Basadre į aikštę išleido Serge'ą Nyuiadzi.

Pauliaus Peleckio / 15min nuotr./Keisuke Honda

Marijampoliečiai po šių rungtynių turi 62 taškus ir devyniais lenkia Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, sostinės klubas yra žaidęs trejomis rungtynėmis mažiau, tad jei visas jas laimės, A lygos lyderiai turės po lygiai taškų.

„Panevėžys“ su 51 tašku yra ketvirtas ir tik vienu tašku atsilieka nuo trečiąją vietą užimančio „Kauno Žalgirio“.