Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Nepaisant R.Lukaku VAR prakeiksmo – Belgija susitvarkė su Rumunija

Pergalę Europos futbolo čempionato E grupėje pasiekė Belgijos rinktinė, rezultatu 2:0 nugalėjusi Rumuniją.
Youri Tielemansas
Youri Tielemansas / „Scanpix“ nuotr.

Belgai į priekį išsiveržė jau antrą mačo minutę. Romelu Lukaku priėmė kamuolį stovėdamas nugara į vartus, atliko perdavimą Youri Tielemansui, kuris užtikrintu šūviu paleido kamuolį į vartų tinklą.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko kone į vienus vartus. Belgai be atvangos spaudė rumunus, tačiau pasižymėti antru įvarčiu niekaip nepavykdavo.

64-ą minutę R.Lukaku pelnė įvartį po Kevino De Bruyne perdavimo, tačiau belgų džiaugsmą nutraukė VAR.

R.Lukaku buvo mikroskopinėje nuošalėje, tad VAR įvartį atšaukė. Neįtikėtina, tačiau tai jau trečias įvartis šiame čempionate, kurį iš R.Lukaku VAR atėmė.

„Scanpix“ nuotr./Romelu Lukaku

Rumunai antrame kėlinyje taip pat turėjo savo progų. Po belgų klaidų išbėgdavo į pavojingus išpuolius, tačiau įvarčio neišspaudė.

80-ą minutę belgai įmušė antrą įvartį. K.De Bruyne po tolimo vartininko Koeno Casteelso perdavimo išbėgo prieš vartus ir nukreipė kamuolį į vartus. Į K.Casteelso sąskaitą – rezultatyvus perdavimas.

E grupėje visos komandos – Belgija, Rumunija, Slovakija ir Ukraina – turi po 3 taškus.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius