Nerimas „Real“ stovykloje: lyderis fiksavo rekordą, bet patyrė traumą

Karimas Benzema trimis įvarčiais praėjusį trečiadienį įspūdingai išvedė Madrido „Real“ į Čempionų lygos ketvirtfinalį, bet pirmadienio rungtynėse Ispanijos čempionate patyrė traumą.

Madrido komanda išvykoje 3:0 sutriuškino „Mallorca“ ekipą, bet mačo pabaigoje Ispanijos čempionato lyderių sirgaliai griebėsi už galvų.

K.Benzema mušė du įvarčius pergalingame mače 77-ąją ir 82-ąją minutėmis, tapdamas daugiausiai įvarčių pelniusiu prancūzu futbolo istorijoje.

Jis jau yra mušęs 413 kartų ir taip aplenkė Thierry Henry, turintį 411 tikslių smūgių.

K.Benzema rungtynių su „Mallorca“ pabaigoje buvo priverstas palikti aikštę dėl traumos, nors keitimų jau nebebuvo. Kiek anksčiau dėl sužeidimų iš aikštės žygiavo Ferlandas Mendy ir Rodrygo.

Pirmąjį įvartį „Real“ ekipai pelnė Vinicius Junioras, pasižymėjęs 55-ąją minutę.

Artėjantį savaitgalį Madrido ekipos laukia „El Clasico“, kuriame teks kautis su „Barcelona“.

„La Liga“ lentelėje „Real“ su 66 taškais užtikrintai pirmauja, antroje vietoje esant „Sevilla“ turi 56 taškus.