Netikėta kliūtis: ataką rezgusį Lionelį Messi po aikštę ėmė vaikytis sirgalius

Lionelis Messi vis dar nesugeba pelnyti įvarčio Prancūzijos pirmenybėse, o sekmadienio vakarą tą jam trukdė padaryti ne tik 11 varžovų, bet ir netikėtai jį vaikytis pradėjęs sirgalius.
Lionelį Messi po aikštę gaudė sirgalius
Lionelį Messi po aikštę gaudė sirgalius / „Scanpix“/AP nuotr.

Argentiniečio atstovaujamas „Paris Saint-Germain“ klubas be įvarčių 0:0 sužaidė su Marselio „Olympique“ klubu.

L.Messi rezgant vieną iš atakų 73-ą minutę paskui jį netikėtai ėmė skuosti nežinia iš kur atsiradęs sirgalius.

Šešiskart geriausiam pasaulio futbolininkui teko sustoti ir laukti apsaugos darbuotojų įsikišimo. Tiesa, kol šie suskubo atbėgti iki įsibrovėlio, jis dar spėjo apsikabinti L.Messi.

Galiausiai, dideliam personalo darbuotojų būriui pavyko patraukti įsibrovėlį iš aikštės ir rungtynės buvo pratęstos.

Jose PSG nesugebėjo pasiekti pergalės, o L.Messi vėl neįmušė. Tai pirmas kartas nuo 2005-2006 m. sezono, kai argentinietis nepasižymi per keturis pirmuosius sezono mačus vietinėse pirmenybėse. Kai tai nutiko pastarąjį sykį, tuometiniam „Barcelona“ puolėjui buvo 18-ka metų.

Įdomu tai, kad sekmadienio rungtynėse problemų dėl Marselio sirgalių turėjo ir kita paryžiečių žvaigždė Neymaras.

Jam keliant kampinį sirgaliai svaidė į aikštę butelius, tad apsaugos darbuotojai brazilą bandė apginti skydais.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?