Netikėtos dovanos sulaukę „Real“ futbolininkai ją išpakavo tik po pertraukos

Madrido „Real“ futbolininkai Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse grąžina intrigą. Šeštadienį vykusiose 24-ojo turo rungtynėse Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai 1:0 svečiuose pranoko „Valladolid“ futbolininkus.
Casemiro
Casemiro / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kiek anksčiau „Real“ iš pagrindinių savo konkurentų sulaukė netikėtos dovanos.

Pirmaujantis Madrido „Atletico“ 0:2 pralaimėjo Valensijos „Levante“ komandai, tad Ispanijos čempionams atsirado proga priartėti.

Ja „Real“ pasinaudojo tik po pertraukos, kai 65-ąją minutę Toni Krooso perdavimą į baudos aikštelę smūgiu galva užbaigė Casemiro.

Po pergalės „Real“ nuo „Atletico“ atsilieka tik trimis taškais, bet varžovai dar turi rungtynes atsargoje.