Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Netikėtumas laikinojoje sostinėje: „Banga“ parklupdė „Kauno Žalgirį“

Rungtynėmis laikinojoje sostinėje startavo A lygos 12-asis turas. Užtikrintai šalies čempionate žygiuojantis „Kauno Žalgiris“ netikėtai namuose 2:3 suklupo prieš Gargždų „Bangą“.
Renato Matosas
Renato Matosas / Jurgitos Riekašienės, fkbanga.lt nuotr.

Du vienas po kito kritę įvarčiai išvedė į priekį „Bangos“ komandą dar pirmajame kėlinyje.

Po Shogo Yoshikawos perdavimo 34-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo Karolis Urbaitis, o jau 38-ąją minutę Renato Matosas tiksliu tolimu šūviu pasiuntė antrą kamuolį į šeimininkų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje – 57-ąją minutę – iš kairiojo krašto taikliai į tolimąjį vartų kampą vienu lietimu mušė Deividas Lukošius.

Tačiau solidi persvara ramaus gyvenimo negarantavo.

Po kauniečio 64-ąją smūgio kamuolys lietė Liną Pilibaitį ir Deividą Padaigį bei įskriejo į „Bangos“ vartus.

Itin apmaudžiai 70-ąją kamuolį į savo vartus nukreipė Aleksandras Aksionovas ir skirtumas sumažėjo iki vieno įvarčio.

Vis dėlto kauniečiams bent taško iškovoti taip ir nepavyko.

Po šio pralaimėjimo kauniečiai liko su 22 taškais, o vieno taško persvarą prieš „Kauno Žalgirį“ turintis Vilniaus „Žalgiris“ savo 12-ojo turo rungtynes žais tą patį vakarą ir galės padidinti pranašumą.

„Banga“ su 13 taškų žengia ketvirtoje vietoje.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?