„Newcastle“ namie palaužė „Tottenham“, „Chelsea“ tenkinosi lygiosiomis

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos dvejos pirmosios rungtynės.
Harvey Barnesas
Harvey Barnesas / ZUMAPRESS.com nuotr.

Londono „Chelsea“ mačą savo stadione su kita sostinės komanda „Crystal Palace“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Šeimininkai išsiveržė į priekį 25 min., kai greitos atakos metus Nicolasui Jacksonui beliko nukreipti kamuolį iš poros metrų į tuščius vartus.

Svečiai atsitiesė 54 min., kuomet nuostabiu tolimu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Eberechi Eze.

Per kitas rungtynes „Newcastle“ priėmė Londono „Tottenham“ ir šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

Niukasle šeimininkai taip pat pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį – 37 min. Harvey Barnesas pelnė įvartį smūgiu vienu lietimu po perdavimo iš kairiojo atakos krašto.

Svečiai ir čia rezultatą išlygino antrajame kėlinyje. Tai nutiko, kai į vartų plotą neskriejusį kamuolį 56 min. po savo vartų skersiniu stipriu smūgiu pasiuntė „Newcastle“ gynėjas Danas Burnas.

Šeimininkai persvarą susigrąžino 78 min., kuomet du futbolininkai pabėgo prieš vieną vartininką ir po Jacobo Murphy perdavimo Alexanderui Isakui beliko įridenti kamuolį į tinklą.

„Newcastle“ (7 taškai) pergalė leido bent trumpam pakilti į „Premier“ lygos 4 vietą. Po 4 taškus po 3 rungtynių turinčios „Tottenham“ ir „Chelsea“ komandos dalinasi 10-11 vietas, o pirmą tašką pelniusi „Crystal Palace“ yra 16-a.