Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Niuksą „Sūduvai“ sudavę „Riteriai“ žengia lyderių ritmu

Vilniaus „Riteriai“ iškovojo skambią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje ir palaiko lyderių tempą. Švedo Glenno Stahlio treniruojama sostinės futbolininkai namuose 2:0 patiesė vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“.
A lyga: „Riteriai“ – Marijampolės „Sūduva“
A lyga: „Riteriai“ – Marijampolės „Sūduva“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Antrą kartą laimėję „Riteriai“ šį sezoną per trejas rungtynes dar nepraleido nė vieno įvarčio ir yra surinkę 7 taškus. Tiek pat turi ir kitos dvi A lygoje pirmaujančios ekipos Vilniaus „Žalgiris“ ir „Panevėžys“.

Rungtynėse prieš „Sūduvą“ į priekį vilniečiai išsiveržė jau 7-ą minutę, kai vartininko Tomo Švedkausko gynybą stipriu smūgiu pralaužė Artūras Dolžnikovas.

Iniciatyvos didžiąją mačo dalį neturėjusi ir perpus mažiau smūgių atlikusi „Sūduva“ 84-ąją minutę dar liko ir mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Aleksandras Živanovičius.

Tuo pasinaudoję „Riteriai“ 90-ą minutę įtvirtino pergalę – įvartį pelnė Aleksandras Levšinas.

Pirmą pralaimėjimą patyrusi „Sūduva“ per tris mačus turi 4 taškus ir žengia tik šešta.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant