O.G.Solskjaerio lengvesnis atodūsis: „Man Utd“ smogiamasis trejetas siautėjo Londone

Pastaruoju metu katastrofišką rungtynių ruožą išgyvenęs Ole Gunnaras Solskjaeris gali lengviau atsikvėpti. Norvego vadovaujama „Manchester United“ padarė tinkamas išvadas ir iškovojo labai svarbią pergalę Londone – 3:0 sutriuškino „Tottenham Hotspur“.
Edinsonas Cavani, Cristiano Ronaldo ir Bruno Fernandesas
Edinsonas Cavani, Cristiano Ronaldo ir Bruno Fernandesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

O.G.Solskjaerio sprendimas į atakos smaigalį patupdyti Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandesą bei Edinsoną Cavanį pasiteisino su kaupu.

Būtent portugalų duetas sutrupino „raudonųjų velnių“ psichologinius antpečius dar pirmajame kėlinyje.

39-ąją minutę B.Fernandesas atliko puikų perdavimą, kurį nuostabiu įvarčiu vienu lietimu pavertė C.Ronaldo.

Po pertraukos „Man Utd“ dominavimas tęsėsi. 64-ąją minutę rezultatyvioje atakoje ir vėl sudalyvavo abu portugalai, o varžovų vartininką paskutinėje fazėje nuginklavo E.Cavani.

„Raudonųjų velnių“ vairininkas netgi surado progą pailsinti visus tris ekipos lyderius prieš artėjantį UEFA Čempionų lygos mūšį – visi jie buvo pakeisti anksčiau laiko.

Nuo suolo kilęs Marcusas Rashfordas taip pat pasižymėjo – įmušė 87-ąją minutę.

Po pergalės Mančesterio klubas su 17 taškų pakilo į penktą poziciją, o „Spurs“ (15 tšk.) buvo nustumti ant aštuntojo laiptelio.