P.Golubickas netikėtu smūgiu išplėšė „Žalgiriui“ pergalę sostinės derbyje

Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo A lygos sostinės derbį, rezultatu 1:0 palaužęs Vilniaus „Riterius“.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / fkzalgiris.lt nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį „Žalgiris“ pelnė 88-ą minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo vos 173 cm ūgio Paulius Golubickas.

„Sunkios rungtynės, sunkiai sekėsi progas kurti, bet džiugu, kad įsirašėme tris taškus. Per rinktinių pertrauką turėsime galimybę pagerinti žaidimą. Labiausiai trūksta tempo ir užtikrintumo“, – po mačo sakė P.Golubickas.

„Žalgiris“ laimėjo penktą derbį iš eilės, o „Riteriams“ lygoje nėra pralaimėjęs nuo 2020 metų gegužės. Tai dvylikos nepralaimėtų derbių serija.

Turnyrinės lentelės dugne liekantys „Riteriai“ per keturis turus nepelnė nė vieno įvarčio.