P.Golubickas užsidirbo geltoną kortelę, o V.Dambrausko netekusi „Gorica“ neįveikė autsaiderių

Du lietuvius sausio pradžioje praradusi, tačiau Paulių Golubicką vis dar turinti Velika Goricos "HNK Gorica" ekipa nepajėgė iškovoti pergalės pirmajame Kroatijos čempionato mače 2021 metais.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / HNK Gorica nuotr.

P.Golubicko klubas svečiuose 1:1 sužaidė su autsaidere Pulos „Istra 1961“ ekipa.

Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Lietuvos rinktinės saugas jau 10-ąją minutę buvo nubaustas geltona kortele, o 66-ąją minutę, jo komandai jau atsiliekant 0:1, P.Golubickas buvo pakeistas.

Išlyginamąjį įvartį „Gorica“ ekipai 68-ąją minutę įmušė Aleksandras Jovičičius. „Istra“ klube pasižymėjo Matejus Vukas (57 min.).

Tai buvo pirmos Velika Goricos komandos rungtynės po to, kai komandą paliko vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas ir sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Pirmasis susiviliojo Bulgarijos čempiono Razgrado „Ludogorec“ pasiūlymu, o antrąjį perviliojo kita Kroatijos ekipa Splito „Hajduk“.

Su 30 taškų „Gorica“ Kroatijos pirmenybėse rikiuojasi trečia, o iš jos taškus atėmusi „Istra“ yra paskutinė dešimta.