Pagal išmoktą scenarijų: „Man Utd“ vėl krito, bet kėlėsi ir laimėjo

„Manchester United“, panašu, rado pergalių receptą Anglijos „Premier“ lygoje. „Raudonieji velniai“, šįsyk žaidę juodomis aprangomis, jau šeštą kartą laimėjo po to, kai pirmieji prasileido įvartį.
Marcusas Rashfordas (viduryje)
Marcusas Rashfordas (viduryje) / „Scanpix“ nuotr.

Ole Gunnaro Solskjaero kariauna svečiuose 3:2 nugalėjo absoliutų „Premier“ lygos autsaiderį „Sheffield United“.

Rungtynes, kaip jau tapo įprasta, „Man United“ pradėjo nuo praleisto įvarčio, kai jau 5-ąją minutę Davidas McGoldrickas nuginklavo svečių vartininką Deaną Hendersoną.

Persvarą dar nė sykio šį sezoną nelaimėjusi Šefildo komanda turėjo kiek ilgiau nei 20 minučių, kol sužaidus 26 minutes puikiu smūgiu rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

Į priekį Mančesterio ekipa išsiveržė dar iki pertraukos – 33-ąją minutę savo įvartį įmušė ir Anthony Martialis.

Skirtumą 51-ąją minutę padvigubino dubliu pasižymėjęs M.Rashfordas.

Šeimininkai paskutinėmis minutėmis dar bandė kabintis į lygiąsias, kai po kampinio antrą įvartį pelnė D.McGoldrickas, bet laiko dar vienam tiksliam smūgiui neužteko.

„Manchester United“ tai buvo septintoji pergalė šį sezoną, iš kurių net šešias ji iškovojo po to, kai pirmoji praleido įvartį ir atsiliko nuo varžovų.

Su 23 taškais per 12 susitikimų „raudonieji velniai“ pakilo į šeštąją vietą „Premier“ lygoje. Nuo lyderio „Liverpool“ Mančesterio klubas atsilieka penkiais taškais ir dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

„Sheffield United“ šį sezoną rungtyniauja tiesiog klaikiai – per 13 mačų iškovotas vos 1 taškas ir užimama paskutinė 20-oji vieta.