Pagaliau įvarčiai: 38 metų veteranas nustebino „Kauno Žalgirį“

Trejos rungtynės – trejos lygiosios. Taip prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos naujasis sezonas. Užtat šeštadienį popiet vykusiame trečiajame mače pelnyti pirmieji įvarčiai.

Gargždų stadione plaikstėsi sirgalių leidžiami džiugesio dūmai.

Nors Gargždų „Banga“ nelaimėjo, ji išplėšė lygiąsias 1:1 prieš „Kauno Žalgirį“.

Praėjusį sezoną ketvirtą vietą užėmę kauniečiai buvo laikomi rungtynių favoritais ir atrodė, kad pasiims pergalę.

Tačiau antrajame kėlinyje Gratas Sirgėdas nerealizavo 11 metrų baudinio, skirto už žaidimą ranka. „Kauno Žalgirio“ lyderis stabtelėjo prieš pat smūgį ir galiausiai spyrė į vartų vidurį, bet „Bangos“ vartininkas Mantas Bertašius spėjo palikti koją, o nuo jos atšokusį kamuolį numušti rankomis.

Netrukus – 72 minutę – po Gargždų gynėjų klaidos atšokusį kamuolį smagiai iš eigos iš baudos aikštelės prieigų į vartus paleido Vilius Armanavičius.

Nuo atsarginių suolo pakilęs žalgirietis taip pelnė pirmąjį A lygos sezono įvartį.

Tačiau 82 minutę „Banga“ rado greitoje atakoje Robertą Vėževičių.

38 metų puolėjas meistriškai susitvarkė su Maxime Spano Rahou silpna gynyba ir išlygino rezultatą.

Prieš tai abejos A lygos rungtynės baigėsi 0:0. Taip penktadienį Marijampolėje „Sūduva“ sužaidė su „Šiauliais“, o šeštadienį Telšių „Džiugas“ su „Panevėžiu“.

Sekmadienį Alytaus „Dainava“ priims Vilniaus „Žalgirį“, o Kauno rajono „Hegelmann“ – Vilniaus rajono „TransInvest“.