„Panevėžys“ netikėtai nusileido Pirmos lygos komandai

Draugiškose rungtynėse ne stipriausios sudėties rungtyniavęs „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 2:3 (2:1) nusileido FA „Šiauliai“.
„Panevėžio“ futbolininkai
„Panevėžio“ futbolininkai / FK Panevėžio feisbuko nuotr.

Susitikimą aktyviau pradėjo panevėžiečiai. 13-ąją mačo minutę pavojingai smūgiavo Ignas Kružikas, o po penkių minučių Sebastiano Vasquezo spirtas kamuolys atsimušė į šiauliečių komandos vartų virpstą.

20-ąją susitikimo minutę šeimininkų ekipos žaidėjas iššoko vienas prieš vieną su Šarūnu Jurevičiumi, bet „Panevėžio“ vartininkas sugebėjo apginti savo tvirtovę.

Kėlinio viduryje svečiams pavyko įmušti du įvarčius į šiauliečių vartus. 22-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Ignas Kružikas, o 24-ąją – Eligijus Jankauskas.

Dar iki pertraukos šeimininkams po skerso perdavimo pavyko sušvelninti rezultatą. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai pirmaujant rezultatu 2:1.

Antrajame kėlinyje (73-ąją ir 76-ąją minutėmis) „Šiaulių“ komandos žaidėjai pelnė įvarčius. Pirmoje lygoje antrąją vietą užimanti FA „Šiauliai“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.