Paryžiaus olimpinių žaidynių futbolo turnyre paaiškėjo finalo dalyviai

Paryžiaus olimpinių žaidynių futbolo turnyre paaiškėjo finalo dalyviai. Dėl aukso šiemet kausis šeimininkė Prancūzija ir Ispanijos rinktinė.
 Jeanas-Philippe'as Mateta
Jeanas-Philippe'as Mateta / „Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį Marselyje vykusiame pirmajame pusfinalyje ispanai 2:1 pranoko Maroko komandą.

Afrikiečiai pirmieji išsiveržė į priekį po ankstyvo Soufiane Rahimi įvarčio, bet po pertraukos „Barcelona“ atstovas Ferminas Lopezas išlygino rezultatą, o vėliau ir asistavo pergalingą įvartį pelniusiam Juanlu.

Kitame pusfinalyje Lione favoritė Prancūzija taip pat turėjo kaip reikiant paplušėti, bet po pratęsimo 3:1 pranoko Egiptą.

Afrikiečius antrajame kėlinyje išvedė Mahmoudas Saberas, bet 83-iąją minutę Jeanas-Philippe`as Mateta išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu lūžis įvyko, kai antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas Omaras Fayedas.

Likęs dešimtiese Egiptas neatsilaikė ir J.Mateta bei Michaelas Olise dviem įvarčiais nulėmė komandos žygį į finalą.

Moterų varžybų pusfinaliuose antradienį JAV susitiks su Vokietija ir Ispanija kausis su brazilėmis.