2023 07 21 /12:34

Olimpinių čempionų kluptelėjimas ir lengvas ispanių pasivaikščiojimas

Australijoje ir Naujoje Zelandijoje tęsiasi FIFA moterų pasaulio futbolo čempionatas. Antrąją varžybų dieną, penktadienį, žaidžiami trys susitikimai.
Christine Sinclair
Christine Sinclair / „Scanpix“ nuotr.

B grupės akistata tarp Kanados ir Nigerijos pasibaigė be įvarčių.

Kanados futbolininkės kiek netikėtai tapo Tokijo olimpinių žaidynių čempionėmis.

Nigerija tradiciškai yra viena stipriausių Afrikos komandų, laimėjusi vienuolika iš keturiolikos savo žemyno čempionatų.

50-ąją minutę šeštą čempionatą žaidžianti Kanados lyderė Christine Sinclair turėjo puikią progą įmušti įvartį, bet nerealizavo baudinio.

Dvikovą afrikietės baigė dešimtyje, nes jau per pridėtą laiką pirma čempionato raudona kortelė buvo parodyta devyniolikmetei Deborah Abiodun.

B ketverte taip pat žaidžia Australija ir Airija. Pirmąją varžybų dieną šeimininkės laimėjo tarpusavio dvikovą 1:0.

Penktadienį taip pat vykusiame A grupės mače Šveicarija 2:0 nugalėjo debiutantę Filipinų komandą.

45-ąją minutę PSG atstovė Ramona Bachmann realizavo baudinį, o 64-ąją Seraina Piubel pergalę įtvirtino.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse C grupės kovas pradėjo viena turnyro favoričių Ispanija, 3:0 sutriuškinusi Kosta Riką.

Visus įvarčius ispanės pelnė per septynių minučių atkarpą pirmo kėlinio visuryje: 21-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Valeria Del Campo Gutierrez, 23-ąją pasižymėjo Aitana Bonmati, 27-ąją – Esther.

C grupėje taip pat žaidžia Japonijos ir Zambijos komandos.