Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Pasaulio čempionate – škočių ašaros: po VAR įsikišimo liko už borto

Pasaulio moterų futbolo čempionate įspūdingu finišu baigėsi D grupės kovos. Į kitą etapą žengė Anglija ir Japonija, o Škotija ir Argentina važiuos namo.
Škotija – Argentina
Škotija – Argentina / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Škotijos futbolininkės verkė po lygiųjų 3:3 su Argentina. Ir buvo dėl ko.

Škotės pirmavo net 3:0 po Kim Little (19 min.), Jenny Beattie (49 min.) ir Erinos Cuthbert (69 min.) įvarčių, bet argentinietės parodė charakterį.

74-ąją minutę skirtumą sušvelnino Milagros Menedez, o jau 79-ąją minutę į savo vartus kamuolį nukreipė Lee Alexander.

Teorinės Škotijos komandos viltys žengti į kitą etapą dar buvo gyvos, bet teisėja iš Šiaurės Korėjos 90-ąją minutę užfiksavo 11 metrų baudinį.

Vartininkė Lee Alexander sugebėjo atremti smūgį, bet įsikišo VAR ir leido Argentinos komandai kartoti baudinį, kurį antru bandymu realizavo Florencia Bonsegundo.

Po rungtynių škotės ne tik verkė, bet ir piktinosi teisėjos darbu – nesuprato, kodėl buvo leista kartoti atremtą smūgį.

Kitose rungtynėse Anglijos futbolininkės 2:0 nugalėjo praėjusio čempionato finalininkes japones.

Įvarčius Anglijos ekipai pelnė Ellen White, pasižymėjusi 14-ąją ir 84-ąją minutėmis.