Pasaulio futbolo čempionate paaiškėjo aštuntfinalio poros

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate paaiškėjo visos aštuntfinalio dalyvės.
Kamerūno futbolininkės
Kamerūno futbolininkės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

E grupė

Net trys komandos iš E grupės pateko į aštuntfinalį.

Dramatiškai vietą kitame etape užsitikrino Kamerūno rinktinė, kuri 2:1 palaužė Naująją Zelandiją.

Ajara Nchout įmušė abu Kamerūno rinktinės įvarčius. Vieną iš jų – per pridėtą rungtynių laiką.

80-ąją minutę rezultatą išlygino Aurelle Awona ir atrodė, kad Kamerūnui teks atsisveikinti su pasaulio pirmenybėmis.

Kamerūnas į aštuntfinalį pateko kaip viena geriausių trečiųjų komandų grupėje.

Kitose rungtynėse grupės lyderė Nyderlandų rinktinė 2:1 nugalėjo Kanadą.

Anouk Dekker išvedė olandes į priekį, bet Christine Sinclair išlygino rezultatą 60 minutę. Kanadietė tapo antrąja futbolininke, įmušusia įvartį penkiuose pasaulio čempionatuose.

Pergalę olandėms išplėšė po keitimo pasirodžiusi Lineth Beerensteyn.

Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Taškai
1 Nyderlandai 3 3 0 0 4 9
2 Kanada 3 2 0 1 2 6
3 Kamerūnas 3 1 0 2 -2 3
4 Naujoji Zelandija 3 0 0 3 -4 0

F grupė

Grupės nugalėtoja JAV rinktinė 2:0 palaužė Švediją, kuri taip pat pateko į aštuntfinalį.

Pirmąją pergalę pasaulio čempionate iškovojusi Čilės rinktinė 2:0 nugalėjo Tailandą, bet užėmė trečią vietą grupėje ir į kitą etapą nepateko.

1. JAV 3 3 0 0 18:0 9
2. Švedija 3 2 0 1 7:3 6
3. Čilė 3 1 0 2 2:5 3
4. Tailandas 3 0 0 3 1:20 0