Pasaulio vicečempionų galybė – sutriuškino olandus, belgai skriaudė švedus

Pasaulio futbolo čempionato finalą dramatiškai pralaimėjusi Prancūzijos rinktinė skambiai grįžo į aikštę.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / „Scanpix“/AP nuotr.

Naujojo kapitono Kyliano Mbappe vedami prancūzai namie net 4:0 (3:0) sutriuškino Nyderlandų rinktinę.

Tai buvo pirmosios prancūzų ir olandų rungtynės atrankos į kitų metų Europos čempionatą B grupėje.

Po Antoine‘o Griezmanno (2 min.), Dayoto Upamecano (8 min.) ir Kyliano Mbappe (21 min.) įvarčių nesužaidus nė pusės kėlinio prancūzai pirmavo 3:0, o tašką padėjo dar sykį pasižymėjęs K.Mbappe (88 min.), nes Memphis Depay'us (90+5 min.) neįmušė ir baudinio.

Triuškinančią pergalę kitose rungtynėse šventė Belgijos rinktinė, kuri išvykoje 3:0 (1:0) sudorojo Švediją.

Visus tris įvarčius nugalėtojams mušė įvarčių sausrą rinktinėje nutraukęs Romelu Lukaku (35, 49 ir 82 min.).

Švedijos rinktinėje nuo suolo 73 minutę į aikštę kilo 41-erių Zlatanas Ibrahimovičius, bet ir jis nepadėjo išvengti skaudaus antausio.

Švedas tapo vyriausiu oficialias atrankos rungtynes Europos zonoje sužaidusiu futbolininku.