Paskutinėje repeticijoje prieš pasaulio čempionatą – antausis Belgijai

Kuveite ir Bahreine sužaistos paskutinės dvejos draugiškos rungtynės prieš pasaulio futbolo čempionatą, kuriame dalyvavo jame žaisiančios rinktinės.
Belgų nusivylimas ir Egipto triumfas
Belgų nusivylimas ir Egipto triumfas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Viena iš tų komandų, Belgija, patyrė netikėtą pralaimėjimą, 1:2 nusileisdama Egiptui.

Kuveite vykusiame susitikime Mostafa Mohamedas egiptiečius į priekį išvedė jau 33-ą minutę, o Mahmoudas Hassanas padvigubino skirtumą iš karto po pertraukos, 46-ą minutę.

Skirtumą 76-ą minutę pavyko sušvelninti Loisui Opendai, bet lygiųjų ar pergalės belgai pasiekti nepajėgė.

Pralaimėjimą belgai patyrė nepaisant to, jog vertėsi praktiškai geriausia sudėtimi. Kuveite žaidė ir Kevinas de Bruyne, ir Thibaut Courtois, ir Edenas Hazardas, ir Yannickas Carrasco.

Belgai planetos pirmenybes pradės F grupėje, kur jų varžovėmis bus Kroatijos, Maroko ir Kanados rinktinės. Pirmąjį susitikimą Katare belgai žais trečiadienį prieš kanadiečius.

Egiptas, kurio sudėtyje rungtyniavo didžiausia šalies žvaigždė Mohamedas Salahas, į pasaulio čempionatą neprasibrovė.

Kitose rungtynėse Bahreine šeimininkų rinktinė 1:4 nusileido Serbijai.

Du įvarčius serbams pelnė Dušanas Tadičius (8 ir 50 min.), po vieną – Dušanas Vlahovičius (51 min.), Filipas Džuričičius (87 min.) ir Luka Jovičius (90 min.).

Bahreinas buvo išlyginęs santykį, kai 15-ą minutę baudinį realizavo Abdulla Yusufas Helalas.

Serbija pasaulio čempionate žais G grupėje, kur jos varžovėmis bus Brazilija, Šveicarija ir Kamerūnas. Jau ketvirtadienį serbų laukia pirmas iššūkis – penkiskart planetos čempionai brazilai.