Sportas gyvai

Paskutiniai „Euro 2020“ bilietai atiteko Škotijai, Vengrijai ir Slovakijai

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo visi į kitus metus nukelto Europos futbolo čempionato dalyviai. Paskutinėmis laimingosiomis tapo Škotijos, Slovakijos ir Vengrijos rinktinės, o keliomis valandomis anksčiau šią teisę iškovojo ir Šiaurės Makedonija.

Belgrade favorite laikyta Serbija neatsilaikė prieš Škotiją, kuri į Senojo žemyno pirmenybes sugrįžta pirmą kartą nuo 1996-ųjų.

51-ąją minutę svečius į priekį išvedė Glazgo „Celtic“ saugas Ryanas Christie, o serbus 90-ąją minutę išgelbėjo po kampinio galva įmušęs Luka Jovičius.

Pratęsime nepasižymėjo nė viena komanda, tad kelialapio savininką lėmė baudinių serija. Visi penki škotai smūgiavo tiksliai, o paskutinį penktą Aleksandro Mitrovičiaus smūgį atrėmė Davidas Marshallas.

„Euro 2020“ turnyre škotai žais D grupėje su Anglija, Kroatija ir Danija.

Apmaudžiai į antras iš eilės žemyno pirmenybes neprasimušė Islandijos rinktinė, kuri Budapešte dramatiškai 1:2 nusileido vengrams, nors pirmavo iki 88-osios minutės.

11-ąją minutę islandus į priekį išvedė ryškiausia komandos žvaigždė Gylfi Sigurdssonas, bet 88-ąją Loicas Nego rezultatą išlygino, o dar po akimirkos Dominikas Szoboszlai įmušė ir pergalingą įvartį.

Vengrai žemyno pirmenybėse žais ketvirtą kartą ir pateko į „mirtininkų“ grupe vadinamą F ketveriukę su Portugalija, Prancūzija ir Vokietija.

Europos čempionate žais ir slovakai, kurie Jurajaus Kuckos (17 min.) įvarčio dėka Belfaste prieš Šiaurės Airiją pirmavo iki pat 88-osios minutės, bet tada Milano „Inter“ gynėjas Milanas Škriniaras įsimušė į savo vartus.

Visgi pratęsime Michalas Durisas taikliu smūgiu padovanojo slovakams antrą istorijoje bilietą į pirmenybes. Senojo žemyno čempionate slovakai debiutavo prieš ketverius metus Prancūzijoje.

E grupėje slovakai žais su Ispanija, Švedija ir Lenkija.

„Euro 2020“ dalyvės:

A grupė / Roma (Italija) ir Baku (Azerbaidžanas)
1. Turkija 2. Italija 3. Velsas 4. Šveicarija

B grupė / Sankt Peterburgas (Rusija) ir Kopenhaga (Danija)
1. Danija 2. Suomija 3. Belgija 4. Rusija

C grupė / Amsterdamas (Nyderlandai) ir Bukareštas (Rumunija)
1. Nyderlandai 2. Ukraina 3. Austrija 4. Šiaurės Makedonija

D grupė / Londonas (Anglija) ir Glazgas (Škotija)
1. Anglija 2. Kroatija 3. Škotija 4. Čekija

E grupė / Bilbao (Ispanija) ir Dublinas (Airija)
1. Ispanija 2. Švedija 3. Lenkija 4. Slovakija

F grupė / Miunchenas (Vokietija) ir Budapeštas (Vengrija)
1. Vengrija 2. Portugalija 3. Prancūzija 4. Vokietija

Ketvirtadienį vykusių draugiškų rungtynių rezultatai:

Anglija – Airija 3:0;

Bosnija ir Hercegovina – Iranas 0:2;

Moldova – Rusija 0:0;

Velsas – JAV 0:0.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius