Paskutinis komandų išbandymas prieš Europos čempionatą

Sekmadienį buvo sužaistos 5 draugiškos rungtynės.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / „Scanpix“ nuotr.

Švedijos rinktinė 3:0 nugalėjo Velsą. Tai buvo vienintelės Velso rinktinės draugiškos rungtynės, nes treneris Chrisas Colemanas norėjo prieš Europos čempionatą daugiau laiko su žaidėjais praleisti treniruotėse. Švedija pralaimėjo visus draugiškus mačus iki šiol, todėl pergalė prieš Velsą yra psichologiškai teigiamas veiksnys prieš Euro 2016.

Įvarčius Švedijai mušė Emilis Forsbergas (40'), Mikaelis Lustigas (57') ir Johnas Guidetti (87')

Belgija laimėjo prieš Norvegiją rezultatu 3:2. Antrajame kėlinyje 20 minučių pirmavo Norvegijos rinktinė, tačiau du greiti Belgijos įvarčiai palaidojo priešininkų viltis laimėti.

Belgijai įvarčius pelnė Romelu Lukaku (3') Edenas Hazardas (70') Laurent'as Cimanas (73').

Norvegijos rinktinėje pasižymėjo Joshua Kingas (21') ir Vetonas Berisha (48').

Rusijos ir Serbijos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Rusiją į priekį išvedė Artiomas Dziuba (85'), bet netrukus Serbai išlygino rezultatą. Įvartį įmušė Aleksandaras Mitrovičius (88').

Čekija 2:1 pralaimėjo Pietų Korėjai. 60 minutę iš aikštės buvo pašalintas Čekijos rinktinės žaidėjas Theodoras Gebre Selassie. Pirmieji įvarčius įmušė Pietų Korėjos žaidėjai Bit-garam Yoonas (26') ir Hyunas Jun Sukas (40'). Rezultatą sušvelnino Marekas Suchy (46').

Turkijos futbolo rinktinė jau 5 minutę pelnė įvartį ir to užteko, kad laimėtų prieš Slovėniją 1:0. Vienintelio įvarčio autorius – Burakas Yilmazas

Europos futbolo čempionatas prasidės birželio 10 dieną.