Per 7 minutes tris įvarčius sumušusi „Barcelona“ sutriuškino „Villarreal“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ketvirtadienio vakarą sužaistos trys 10-ojo turo rungtynės. Viena čempionato favoričių „Barcelona“ namuose net 3:0 sutriuškino „Villarreal“ ekipą.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Visus tris įvarčius katalonai sumušė pirmo kėlinio viduryje – per septynias minutes.

31-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, po keturių minučių lenkas persvarą padvigubino, o tašką mače 38-ąją minutę padėjo Ansu Fati.

„Barca“ nuo pirmaujančio Madrido „Real“ atsilieka trimis taškais, o Viljarealio komanda yra devinta.

Kituose ketvirtadienio mačuose „Almeria“ 3:2 įveikė „Girona“ futbolininkus, o Pamplonos „Osasuna“ 1:0 nugalėjo Barselonos „Espanyol“ ekipą.