Per pridėtą laiką „Arsenal“ driokstelėjo įvarčiais ir patiesė svečius iš Mančesterio

Du įvarčiai per teisėjo pridėtą laiką atnešė Londono „Arsenal“ ekipai pergalę principinėje Anglijos „Premier“ lygos akistatoje. „Arsenal“ namuose 3:1 palaužė „Manchester United“ vienuolikę.
Declanas Rice'as švenčia įvartį
Declanas Rice'as švenčia įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Komandos apsikeitė įvarčiais pirmajame kėlinyje – 27-ą minutę Marcusas Rashfordas išvedė „Manchester United“ į priekį, o jau 28-ą minutę Martinas Odegaardas rezultatą išlygino.

Pergalingus taškus „Arsenal“ sudėliojo baigiantis rungtynėms.

6-ą teisėjo pridėtą minutę blykstelėjo Declanas Rice'as, o 11-ą pridėtą minutę – Gabrielis Jesusas.

Iš „West Ham“ persikėlusiam D.Rice'ui tai pirmas įvartis „Arsenal“ gretose.

88-ą minutę Alejandro Garnacho buvo pasiuntęs kamuolį į „Arsenal“ vartų tinklą, tačiau VAR dėl nuošalės įvartį atšaukė.

„Arsenal“ namuose „Manchester United“ ekipą įveikė trečią kartą iš eilės.