Per tris minutes du įvarčius įmušęs „Kauno Žalgiris“ žengė į LFF taurės pusfinalį

Trečiadienį Kaune buvo sužaistas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalis ir jame „Kauno Žalgiris“ 3:1 įveikė „Šiaulių“ futbolininkus bei žengė į pusfinalį.

Pusfinalyje kauniečiai susitiks su Vilniaus rajono „Transinvest“ ir Telšių „Džiugo“ poros nugalėtoju. Anksčiau į pusfinalį taip pat žengė Kauno rajono „Hegelmann“ ir Gargždų „Banga“.

Visi įvarčiai sukrito antrajame kėlinyje. „Žalgiris“ sugebėjo per tris minutes pasižymėti net dukart. Įvarčius atitinkamai 66-ąją ir 69-ąją minutę įmušė Divine Naahas ir Gratas Sirgėdas (2:0).

Šiauliečiams viltis sužibo 72-ąją minutę, kuomet Davis Ikauniekas realizavo vienuolikos metrų baudinį (1:2), tačiau pergalę žalgiriečiams įtvirtino per pridėtą laiką įmušęs Nidas Vosylius (3:1).