Per vargus: „Žalgiris“ tik paskutinėmis akimirkomis įveikė „Bangą“

Nesėkme naują A lygos sezoną pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ buvo arti to, kad trijų taškų nepasiimtų ir antrajame susitikime, tačiau Vladimiro Čeburino auklėtiniai išsigelbėjo rungtynių pabaigoje.

Titulą ginantis sostinės klubas Vilniaus „Sportimos“ manieže 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“.

Vienintelį įvartį 85-ąją minutę įmušė Kipras Kažukolovas. Jaunasis žalgirietis pasižymėjo galva po pakelto kampinio.

„Banga“ nuo 58-osios minutės žaidė su 10 žaidėjų, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Pijus Srėbalius.

Žalgiriečiams tai – pirmieji taškai šiame sezone, nes pirmajame ture jie 2:3 nusileido Telšių „Džiugui“. „Banga“, pirmame ture 0:4 kapituliavusi prieš „Panevėžį“, lieka be taškų.