Pergalinga „Barcelona“ išsiveržė į priekį katalonų lenktynėse

„Barcelona“ futbolininkai susigrąžino antrąją poziciją Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. Katalonai namuose 2:0 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ komandą.

Katalonus 40-ąją minutę į priekį išvedė Lamine'as Yamalis. Ataka, pasibaigusi penktuoju 16-mečio talento įvarčiu šiame sezone, prasidėjo nuo puikaus Roberto Lewandowskio perdavimo Ilkay'ui Gundoganui, kuris perdavė kamuolį įvarčio autoriui.

Pranašumą „Barca“ įtvirtino per pridėtą antro kėlinio laiką, kai už žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo skirtas baudinys, o jį sėkmingai realizavo Raphinha.

76 taškus surinkusi „Barca“ jau kurį laiką nebeturi vilčių tapti čempione, bet ši pergalė padėjo jai aplenkti kitą Katalonijos komandą „Girona“ ir sugrįžti į antrąją poziciją. Iki sezono pabaigos komandoms dar liko sužaisti po tris susitikimus.

Baskų „Real Sociedad“ klubas žengia septintas.