Permainingose A lygos rungtynėse „Šiauliai“ ir „Džiugas“ pasidalijo po tašką

Permainingose „Optibet A lygos“ rungtynėse vietos „Šiauliai“ ir Telšių „Džiugas“ išsiskyrė neišaiškinę laimėtojo – lygiosios 2:2.
„Džiugo“ futbolininkai
„Džiugo“ futbolininkai / fkzalgiris.lt nuotr.

Rungtynės prasidėjo pavojingu Oleksijaus Ščebetuno smūgiu, kurį atrėmė Marius Paukštė, toliau aikštėje netrumpą laiką vyravo štilis.

25-ąją minutę Jorge Eduardo smūgį galva atrėmė "Šiaulių" vartininkas Lukas Paukštė

26-ą minutę Danielius Romanovskis taikliu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo M. Paukštę ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto „Džiugas“ dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

30-ą minutę Aldairo Ferreiros uždirbtą baudinį realizavo Leonardo Antonio. Jis dar kartą pasižymėjo po trijų minučių, kai labai dėkingai baudos aikštelėje atšoko kamuolys, kurį tereikėjo nukreipti į vartus.

Per likusį kėlinio į skersinius kamuolį nukreipė tiek D.Romanovskis, tiek J.Eduardo.

„Šiauliai“ pralaimėjimo išvengė ir tašką įsirašė 76-ą minutę smūgiuodami nuo 11 metrų žymos.

Po daugiau nei keturių mėnesių pertraukos A lygoje pasirodęs Gabrielius Micevičius privertė baudos aikštelėje prasižengti Adomą Miką – teisėjo skirtą baudinį realizavo O. Ščebetunas, kuriam tai buvo 8-asis įvartis per 8 mačus.

Per likusį dvikovos laiką raudona kortelė buvo parodyta D.Šešplaukiui.