Pervažiavo: „Hegelmann“ išrašė „Sūduvai“ skaudžiausią pralaimėjimą per devynerius metus

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai, vedami Filipo Dangubičiaus, neturėjo vargo rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“ – Andriaus Skerlos auklėtiniai triumfavo net 6:0.

F.Dangubičius jau pirmajame kėlinyje tris kartus leido įsivaizduojamą strėlę švęsdamas įvarčius.

Pirmą kamuolį į vartų tinklą jis siuntė 25-ąją minutę, antrą įvartį įspūdingu smūgiu pelnė 33-ąją, o „hat-tricką“ įformino jau 35-ąją.

Po pertraukos „Hegelmann“ tęsė vakarėlį – 60-ąją minutę galva tiksliai smūgiavo Lutumba Pitah, po kampinio 74-ąją minutę kamuolį į vartus kreipė Samuelis Odeoyibo, o tašką 88-ąją minutę padėjo Thompsonas Gavi.

Triskart sūduviečiams mušęs F.Dangubičius savo kraityje po 11 rungtynių turi jau 9 tikslius smūgius – jis yra rezultatyviausias lygos futbolininkas.

nuotr. „Hegelmann“/Kauno rajono „Hegelmann“ – Marijampolės „Sūduva“

Pastarąjį kartą skaudesnį pralaimėjimą „Sūduva“ patyrė prieš devynerius metus – 2014-ųjų kovo 3-ąją marijampoliečiai 1:8 krito prieš Vilniaus „Žalgirį“.

„Hegelmann“ futbolininkai praėjusiame sezone 6:0 buvo nukovę „Jonavą“.

„Hegelmann“ komanda su 15 taškų pakilo į penktąją vietą, aplenkdama Alytaus „Dainavą“.

Marijampolės „Sūduvai“ tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas iš eilės – Dovydo Lastausko auklėtiniai su 9 taškais yra aštuntoje pozicijoje.