Pirmą kartą nuo D.Maradonos laikų: „Napoli“ – Italijos čempionai

Po 33 metų pertraukos „Napoli“ futbolininkai tapo „Serie A“ čempionais. Pastarąjį kartą Neapoliui „scudetto“ buvo padovanojęs Diego Maradona.

Su D.Maradona „Napoli“ Italijos čempionais tapo 1987 ir 1990 metais, bet 2023-siais baigėsi ilgai trukęs laukimas. „Gli Azzurri“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Udinese“ ketvirtadienio vakarą, bet to užteko, kad taptų nepavejami.

Rezultatyviausias lygos žaidėjas Victoras Osimhenas pelnė išlyginamąjį įvartį 52-ąją minutę, o „Napoli“ persvara prieš Romos „Lazio“, likus žaisti penkerias rungtynes, padidėjo iki 16 taškų.

Puolėjui iš Nigerijos tai buvo jau 22-asis tikslus smūgis šiame „Serie A“ sezone.

Daugiau nei 16 000 „Napoli“ sirgalių keliavo į šias rungtynes, o tūkstančiai išėjo švęsti į Neapolio gatves.

Diego Armando Maradonos vardo stadione Neapolyje didžiuliuose ekranuose šį mačą stebėjo daugiau nei 50 tūkst. žmonių.

„Napoli“ prezidentas Dino de Laurentiis po pelnyto titulo DAZN kalbėjo: „Luciano Spalletti liks. Mūsų projektas ties tuo nesibaigs – tai tik pradžia. Norime laimėti dar, dar ir dar kartą. O dar yra ir Čempionų lyga!“