Pirmasis Xavi vadovaujamos „Barcos“ kluptelėjimas – prieš Sevilijos klubą

Netikėtą pralaimėjimą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse patyrė „Barcelona“, namuose 0:1 nesulaikiusi Sevilijos „Real Betis“ vienuolikės.
Xavi
Xavi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelis rungtynių įvartis krito antrojo kėlinio pabaigoje – 77 min. pasižymėjo svečių futbolininkas Juanmi.

„Barcelona“ šiame mače prarado ir 17-metį savo talentą Gavi, kuris pirmajame kėlinyje patyrė galvos traumą.

Lapkričio pradžioje prie katalonų klubo vairo stojusiam Xavi tai buvo pirmasis pralaimėjimas vyriausiojo trenerio poste. Iki šio susitikimo legendinis klubo saugas per 3 mačus savo ekipą buvo atvedęs į dvi pergales ir vienas lygiąsias.

23 taškus savo kraityje turinti „Barcelona“ lieka septintoje pozicijoje.

Sevilijos klubas, lipantis ant kulnų „La Liga“ lyderiams, su 30 taškų yra trečias.