Žiūrėkite

Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“

Planus atgaivinti „Žalgirio“ stadioną Vilniaus meras Artūras Zuokas dėsto žurnalistams, o ne savininkams

Į Vilniaus mero postą sugrįžęs Artūras Zuokas neslepia ambicingų planų atgaivinti legendinį „Žalgirio“ stadioną. Tačiau dabartiniai stadiono šeimininkai – „Ūkio banko investicinė grupė“ (ŪBIG) – apie šiuos planus kol kas sužino tik iš žurnalistų.
„Žalgirio“ stadionas
Apie merdinčio „Žalgirio“ stadiono gaivinimą kol kas daugiau kalbama, nei daroma. / sportas.info nuotr.

„Į mus niekas nesikreipė. Apie šiuos planus skaitėme tik spaudoje“, – 15min.lt antradienį tikino ŪBIG projektų vadovas ir „Vilnius Baltic Center“ vadovas Irmantas Degutis.

Apie galimybę į praktiškai nenaudojamą „Žalgirio“ stadioną investuoti apie 70 mln. litų A.Zuokas prabilo dar balandžio pabaigoje, dalyvaudamas 15min.lt konferencijoje. Meras pasakojo, kad už šią sumą savivaldybė tikisi sutvarkyti 15 tūkst. vietų stadioną, o mainais – bent iš dalies perimti jo valdymą. Tuo tarpu ŪBIG aplink stadioną galėtų statyti numatytus pastatus – butus, biurus ir pan.

ŪBIG teigė pasiruošę deryboms, tačiau pirmiausia norėtų išgirsti oficialų pasiūlymą. „Esame atviri. Tikrai išklausysime pasiūlymus ir dalyvausime derybose, juolab, kad kalbama apie investicijas į stadioną, kuris nėra komercinis objektas. Tačiau pirma reikia išgirsti pasiūlymą oficialiai“, – pridūrė I.Degutis.

Anot Lietuvos žiniasklaidos, A.Zuoko planuose yra ir Nacionalinio stadiono statybų ant Šeškinės kalno atgaivinimas, tačiau skaičiuojama, jog tai gali kainuoti net daugiau nei 1 milijardą litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos