Po dramatiško mačo Neapolyje Jose Mourinho kritikavo teisėjus

Italijos futbolo lygoje pirmadienį įvyko svarbios rungtynės tarp „Napoli“ ir „Roma“ komandų.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Stephane'o El Shaarawy įvartis 91 minutę nuliūdino „Napoli“ sirgalius, bet pradžiugino už „Milan“ ir Milano „Inter“ sergančius aistruolius.

Buvusio „Milan“ puolėjo įvartis pirmadienį Neapolyje lėmė, kad svečiuose žaidusi „Roma“ ištraukė lygiąsias 1:1 aukštai lentelėje esančių komandų dvikovoje.

Per 33 turus surinkęs 71 tašką „Milan“ lieka lyderiu, bet maču mažiau sužaidęs „Inter“ atsilieka tik dviem taškais.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Milano klubus persekiojantis „Napoli“ per 33 rungtynes yra pelnęs 67 taškus.

Ketvirtoje vietoje, kuri leidžia patekti į kito sezono Čempionų lygą, rikiuojasi Turino „Juventus“ (63), o penktoje vietoje esanti „Roma“ pretenduoja į Europos lygą (58).

„Roma“ geriau atrodė antrojoje rungtynių pusėje, kai Neapolio komanda stengėsi išsaugoti pranašumą po Lorenzo Insigne įvarčio 11 minutę.

„Roma“ treneris Jose Mourinho piktinosi teisėjavimu. Esą galima buvo skirti 11 metrų baudinį bei parodyti varžovams raudoną kortelę.

„Yra komandos, kurios varžosi dėl „Scudetto“, o mes – ne. Tačiau ir mes turime teisę žaisti bei laimėti rungtynes. Šiandien man atrodė, kad teisės laimėti mes neturėjome, – J.Mourinho. – Kai kuriuo metu šiose rungtynėse man buvo gėda.“